no-img
8ISI

آموزش های مربوط به صنعت توریسم در جمهوری خلق چین - 8ISI


8ISI
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

آموزش های مربوط به صنعت توریسم در جمهوری خلق چین
zip
فوریه 28, 2014
۴,۰۰۰ تومان
۴,۰۰۰ تومان – خرید

آموزش های مربوط به صنعت توریسم در جمهوری خلق چین


آموزش های مربوط به صنعت توریسم در جمهوری خلق چین

رشد قابل توجه صنعت توریسم در جمهوری خلق چین به همراه فعالیت های مناسب سیستم آموزشی آن نبوده است. تعداد و استاندارد کارکنان باکیفیت صنعت توریسم پایین تر از سطح مورد نیاز آن بوده است. ژانگ جوانگری از موسسه علوم اجتماعی علمی چین توضیح می دهد که چگونه سیستم آموزشی مربوط به توریسم (جهانگردی) می تواند گسترش یابد و در ارتباط بیشتری با صنعت توریسم چین باشد.

صنعت توریسم جمهوری خلق چین به طور قابل توجهی از سال 1978 رشد داشته است. ورود جهانگردان خارجی از 1809221 نفر در این سال به 22819000 در سال 1986 رسید که شامل افزایش در ورود جهانگردان خارجی از 229646 تا 1482000 بوده است. افزایش کسب درآمد های ارزی خارجی از صنعت توریسم به در سال 1986 در سال 1987 رسید. در عین حال، توریسم داخلی نیز با سرعت بیشتری رو به توسعه گذاشت. بر طبق به برآورد، سفرهایی که توسط مردم چین در آن کشور انجام می شد به  رسیده، به هزینه رسیده که نسبت به دهه های گذشته، تورهای داخلی سازماندهی شده در جمهوری خلق چین به ندرت وجود داشته است. در نتیجه اجرای سیاست ها باز در سال های اخیر، توریسم به عنوان یکی از مهمترین دراندهای ارزی در چین بوده است.

این ارقام به تنهایی نمی تواند تصویر کاملی از توسعه توریسم ارائه دهد. در 10 سال گذشته، دولت های مرکزی و محلی، مبلغ زیادی را برای ساخت هتل ها، توسعه حمل و نقل، توسعه اقامتگاه ها و جاذبه های توریستی تخصیص داده است تا بنیان آن برای رشد بیشتر توریسم ریخته شود.

کلمات کلیدی: آموزش , صنعت توریسم , جمهوری خلق چینموضوعات :

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.