no-img
8ISI

آناتومی حشرات - 8ISI


8ISI
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

آناتومی حشرات
zip
دسامبر 31, 2014
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

آناتومی حشرات


آناتومی حشرات

چکیده

به دلیل تنوع زیاد شکل های مختلف حشرات, آناتومی مربوط به این گونه موارد تنها یک گونه اصلی را شامل می گردد. در هر یک از دسته ها و خانواده ها, نمونه مورد نظر ما شامل انواع بیشماری از گونه های مختلف می شود که باعث از بین رفتن ابهامات در مورد طرح های مختلف حشرات می گردد. نگاه دقیق تر, طرح مبنای مشابهی را در تمام حشرات و حداقل در گونه های بالغ تر آن ها آشکار می کند. در بخش زیر بخش های اصلی مربوط به بدن حشرات توصیف می گردد.

زمانی که به بررسی این گونه موارد پرداخته اید به سوالات چهارگزینه ای مورد نظر پاسخ دهید ؟

بدن حشرات شامل یک اسکلت سخت تری می باشد که بخش های نرم تر داخلی را تحت حفاظت قرار می دهد. آن شامل سه بخش اصلی می باشد (سر, قفسه سینه, شکم) که هر یک از این ها شامل چندین بخش کوچکتر می گردند.

پوست :

یکی ااز بخش های شگفت انگیز مربوط به حشرات شامل ترکیبی از انعطاف پذیری و قدرت پوششی آن ها می باشد ( یعنی بخشی از حشرات که باعث ایجاد پوسته سخت آن ها می گردد) که امکان آزادی حرکت را برای حشرات بدون از بین رفتن قدرت دفاعی آن ها ایجاد می کند.

پوشش شاخی :

این بخش شامل لایه نازک از مواد غیر سلولی می باشد که در ارتباط با سطوح خارجی بدن و همچنین در ارتباط با نای و بخش جلویی و پشتی, بخش هاضمه و سیستم های تناسلی می باشد.آن در زمان شکل گیری انعطاف پذیر, ارتجاعی و سفید رنگ بوده و در بسیاری از کرم حشرات به اینگونه می باشد. به هر حال در حشرات بالغ تر آن تحت تغییرات شیمیایی قرار می گیرد که منجر به سخت شدن و سیاه شدن عضو مورد نظر می گردد که به عنوان آماس صلبیه نیز معرفی می گردند.

کلمات کلیدی: آناتومی حشرات, Insect Anatomy,

,مقاله انگلیسی , مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی , مقالات انگلیسی , مقاله انگلیسی با ترجمه ,مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی,دانلود مقاله , ترجمه مقاله ,مقاله زیست شناسی

1) دانلود مقاله اصلی انگلیسی رایگان از اینجا

2) خرید ترجمه از لینک زیر:موضوعات :

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.