no-img
8ISI

الگوریتم آشکارسازی بن بست موازی - 8ISI


8ISI
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

الگوریتم آشکارسازی بن بست موازی
zip
دسامبر 6, 2014
۴,۰۰۰ تومان
۴,۰۰۰ تومان – خرید

الگوریتم آشکارسازی بن بست موازی


الگوریتم آشکارسازی بن بست موازی

چکیده

مشکلات 1، 2، 3 ذکر شده در بخش 3.3.3، اجرای جلوگیری از بن بست ها (وقفه ها) را در سیستم های واقعی پیچیده می کند. روش جدید ما برای ادغام شناسایی این بن بست ها و اجتناب از آن ها ( اگرچه نیازمند اطلاعات پیشرفته نمی باشد، دانش مقدماتی از شرایط منابع)، سهمی در سازگاری راحت تر جلوگیری از این بن بست ها در MPSoC ، با تطبیق حداکثر آزادی به همراه مزایای های اجتناب از این بن بست ها، دارد ( یعنی همزمانی حداکثر درخواست ها و تایید آن بستگی به مسیرهای اجرایی خاص دارد).

DAU از این بن بست ها بدون مجوز به درخواست دیگری که منجر به بن بست می گردد، جلوگیری می کند. در مورد تغییر مسیر که در نتیجه تلاش به منظور جبوگیری از بن بست ها می باشد، DAU از یکی از پردازشگرهای مرتبط با این تغییر مسیر می خواهد تا منابع را منتشر کرده به گونه ای که این تغییر مسیر مشخص گردد.

اگرچه بسیاری از روش های مربوط به اجتناب از بن بست تا به حال معرفی شدند ، با مد نظر قرار دادن اطلاعاتمان، هیچ تحقیقی در گذشته در ارتباط با جلوگیری از این بن بست ها انجام نشده است. نه تنها DAU ، راه حلی را برای بن بست ها و مسیرهای باز ایجاد می کند، بلکه به اندازه سریعتر از راه حل های نرم افزاری مشابه می باشد ( جزییات را در بخش 5 مشاهده کنید).

در بخش های زیر، به شرح روش های جدید با جزییات بیشتر می پردازیم

کلمات کلیدی: الگوریتم آشکارسازی, بن بست موازی,Parallel deadlock ,detection algorithm,

,مقاله انگلیسی , مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی , مقالات انگلیسی , مقاله انگلیسی با ترجمه ,مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی,دانلود مقاله , ترجمه مقاله ,مقاله ریاضی

1) دانلود مقاله اصلی انگلیسی رایگان از اینجا

2) خرید ترجمه از لینک زیر:موضوعات :

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.