no-img
8ISI

ظرفیت شبکه های بی سیم - 8ISI


8ISI
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

ظرفیت شبکه های بی سیم
zip
دسامبر 1, 2014
۱۴,۰۰۰ تومان
۱۴,۰۰۰ تومان – خرید

ظرفیت شبکه های بی سیم


ظرفیت شبکه های بی سیم

چکیده- زمانی که گره های واقع شده تصادفی مشابه n ، که هر کدام دارای قابلیت انتقال در بیت های w در هر ثانیه می باشند و از دامنه ثابتی استفاده می کنند، شبکه بی سیم را شکل داده، خروجی توسط هر گره برای مقاصد انتخابی تصادفی برابر با بیت در ثانیه تحت پروتکل عدم مداخله می باشد.

اگر گره ها بصورت بهینه در دیسک ناحیه واحد قرار گیرند، الگوهای ترافیک به صورت بهینه ای تعیین شده، و هر محدوده انتقال به طور بهینه انتخاب می شود. حاصل بیت- فاصله که توسط شبکه در هر ثانیه انتقال می یابد برابر با بیت متر در هر ثانیه می باشد. بنابراین، حتی تحت شرایط بهینه، این خروجی تنها بیت در هر ثانیه برای هر گره در ارتباط با مقصد به طور آشکاری دورتر می باشد.

نتایج مشابهی نیز تحت مدل فیزیکی دیگر قرار داشته که نسبت سیگنال مورد نیاز برای مداخله برای پذیرش موفق، مشخص می باشد.

به طور بنیادین، برای تمام گره ها در سرتاسر دامنه مهم می باشد تا به اشتراک بخشی از کانال هایی که برای گره ها در بخش های مجاور بکار می گیرد، بپردازد، و این دلیل برای محدودیت در ظرفیت می باشد.

تقسیم بندی کانال به چندین کانال فرعی هیچ یک از این نتایج را تغییر نمی دهد.

بعضی از کاربردها، ارزش ملاحظه شدن توسط طراحان را دارند. چون خروجی ایجاد شده برای هر کاربر زمانی که تعداد کاربران افزایشی را نشان می دهد، به صفر کاهش می یابد، احتمالا شبکه هایی که با تعداد کمتری از کاربران رابطه برقرار می کنند، و یا اکثرا ارتباطاتی را با بخش های مجاور برقرار می کنند، احتمال بیشتری برای ان ها وجود دارد تا پذیرش را دریافت کنند.

کلیدواژه- شبکه تک کاره, ظرفیت, شبکه های رادیویی چندگامه, خروجی, شبکه های بی سیم,  Capacity , Wireless Networks,

مقاله انگلیسی , مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی , مقالات انگلیسی , مقاله انگلیسی با ترجمه ,مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی,دانلود مقاله , ترجمه مقاله ,مقاله برق

1) دانلود مقاله اصلی انگلیسی رایگان از اینجا

2) خرید ترجمه از لینک زیر:موضوعات :

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.