no-img
8ISI

محاسبه میدانی - 8ISI


8ISI
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

محاسبه میدانی
zip
دسامبر 6, 2014
۱۱,۰۰۰ تومان
۱۱,۰۰۰ تومان – خرید

محاسبه میدانی


محاسبه میدانی

3.1 نمایش فیلدهای بسط داده شده

منحنی BN در فیلدهای اصلی تعریف شده است، که به معنای محاسبه جفت شدگی بر روی منحنی BN بوده که تکیه ای بر روی محاسبه در ارتباط با فیلدهای های محدود دارد. از این رو، اجرای کارآمد فیلد های بسط داده شده مربوطه برای محاسبه جفت شدگی سریع می باشد. محاسبه در ارتباط با برای دستکاری نقاط در منحنی پیجیده شده و محاسبه تابع میلر مهم می باشد. علاوه بر این جمع و ضرب مقادیر برای محاسبه و توان نهایی شامل محاسبه بر روی می باشد. موسسه مهندسين الکتريسيته و الکترونيک( IEEE P1363.3 [1] ) استفاده از پایه را برای نمایش پیشنهاد می کند. تفسیر بسط پایه به منظور محاسبه جفت شدگی در [8, 17, 24, 7] مورد بررسی قرار گرفته است. سپس به طراحی و تحلیل دو رویکرد برای ایجاد فیلد پایه می پردازیم.

توجه داشته باشید که اگر باشد، به این ترتیب -1 و -2 به عنوان غیرباقیمانده درجه دوم می باشند و می توانیم  را توسط  نشان دهیم که در آن یا -2 می باشد. ضرب کردن با i در کل محاسبه جفت شدگی برای نمونه زمانی که به ضرب دو عنصر فیلد بسط داده شده می پردازیم، ضروری می باشد. با نمایش به صورت بالا، ضرب با i بسیار ساده بوده که تنها نیازمند منفی کردن ساده یا کم یا جمع می باشد. انتخاب دو عنصر برای این امکان را به ما می دهد تا به انتخاب نما برای اجرای بسط بالاتر بپردازیم. زمانی که x غیرعادی می باشد، داریم و زمانی که x عدد زوج می باشد ، هیچ کدام از دو مقدار -1 و -2 تضمین نمی گردند که به عنوان غیرباقیمانده درجه دو باشند بنابراین، ضرب کردن با i می تواند نسبتا هزینه بردار باشد. بنابراین زمانی که به محاسبه منحنی BN با استفاده از چندجمله ای می پردازیم، تنها خود را محدود به انتخاب X کرده به صورتی که داریم .

کلمات کلیدی: محاسبه میدانی, Field Arithmetic,

,مقاله انگلیسی , مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی , مقالات انگلیسی , مقاله انگلیسی با ترجمه ,مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی,دانلود مقاله , ترجمه مقاله ,مقاله ریاضی

1) دانلود مقاله اصلی انگلیسی رایگان از اینجا

2) خرید ترجمه از لینک زیر:موضوعات :

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.