no-img
8ISI

یادگیری الکترونیکی در چین - 8ISI


8ISI
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

یادگیری الکترونیکی در چین
zip
آوریل 22, 2014
۴,۰۰۰ تومان
۴,۰۰۰ تومان – خرید

یادگیری الکترونیکی در چین


یادگیری الکترونیکی در چین

چکیده

هدف : هدف این مقاله اینست که زمینه­ای در این موضوع خاص تنظیم نماید تا وضعیت یادگیری الکترونیکی در چین را کاوش کند. این موضوع بستگی به نامتوازن بودن توسعه در نیمه توسعه یافته شرق و نیمه توسعه نیافته غرب دارد. و در واقع بسیاری از دانش­آموزانی که در دوره متوسطه فارغ ­التحصیل می­شوند، نمی­توانند وارد دانشگاه های معتبر شوند. این انگیزه­های توسعه یادگیری در چین می­باشد. اکنون با سرعت توسعه اقتصادی، چین این توانایی را دارد که با ساماندهی عالی دیگر شرایط ضروری برای مدارس و دانشگاهها را فراهم کند. یادگیران الکترونیکی بر این باورند تا به حدی برسند که که به روشهایی با معلمان و اساتید باتجربه وارد گفتگو بشوند. دولت چین گام هایی در جهت پروژه­های ملی برای برقراری یا بهبود زیرساخت در آموزشگاه ها و تعدادی از مدارس آنلاین چینی برداشته است و دانشکده­های آموزشی برای اجرای برنامه­های یادگیری الکترونیکی تاسیس کرده است.

طراحی/روش شناسی/ مسیر : این مقاله موارد مطالعاتی مسایل مهم یادگیری الکترونیکی در چین را دربر دارد.

یافته­ها: استفاده از اطلاعات و فناوری ارتباطات در تحصیل از مراحل مختلف درچین است. این بررسی­ها تصویر روشنی از توسعه یادگیری الکترونیک در چین و چالش هایی که با آن روبرو شدند را نشان می­دهد.

مفاهیم عملی : این مقاله خلاصه­ای از یادگیری الکترونیکی در چین است. این اطلاعات برای سیاستمداران، مدیران و اساتید مفید است.

اصالت/ ارزش : وضعیت یادگیری در چین در مجلات فناوری آموزش غرب به نمایش گذاشته شده است.

کلمات کلیدی: یادگیری الکترونیکی , E learningموضوعات :

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.